live

Пристайко анонсував відкриття посольства в Албанії

Пристайко на зустрічі з Жозепом Боррелєм пресслужба МЗС

У МЗС України довгий час над цим працювали

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко анонсував відкриття українського посольства в Тирані.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Пристайко зазначив, що цей рік може стати "роком розквіту наших відносин між Україною та Албанією".

"Ми віримо, що це буде не тільки успішний рік у взаємодії в рамках ОБСЄ, він також стане роком розквіту наших відносин між Україною та Албанією. Ми, наприклад,  цього року збираємося відкрити наше посольство в Тирані. Нарешті, ми довгий час над цим працювали. Сподіваємося, що цей крок дозволить нашим країнам бути ближче одна до одної ", – заявив він.

Нагадаємо, Албанія почала головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Мандат Албанії на посту глави ОБСЄ розрахований на один рік, у 2021 році її  змінить Швеція.

Новини за темою: Пристайко розповів, що чув на зустрічах Трампа і Зеленського

Зазначимо, що сьогодні чинний голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі, прем’єр-міністр і міністр європейських та закордонних справ Республіки Албанія Еді Рама прибув в Україну з офіційним робочим візитом.

Рама заявляв, що під час Албанського головування в ОБСЄ у 2020 році, конфлікт в і навколо України буде пріоритетним питанням в порядку денному організації.

Раніше, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що зарплата чиновників, в тому числі міністрів, в розмірі 16 тисяч гривень є неповагою до держави, тому тема зарплат потребує обговорення.

Loading...