live

Посольство України засудило акт вандалізму на могилі воїнів УПА у Польщі

Фото з відкритих джерел

Український дипломат зазначив, що такі дії є неприпустимими в цивілізованому світі

Посольство України засуджує акт вандалізму щодо українського місця пам’яті на горі Монастир. Про це в ексклюзивному коментарі "Укрінформу" повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

"Насамперед, ми перевіряємо інформацію, яка з’явилася у пресі, і яка відображена в заяві Об’єднання українців у Польщі. Ми залучили до цього генконсульство України в Любліні, на території консульського округу якого є могила на горі Монастир. Ми попросили, щоб генконсульство звернулося до місцевих органів влади перевірило факт і обставини цієї події", - зазначив Дещиця.

Він підкреслив, що українська сторона засуджує будь-який акт вандалізму над українськими місцями пам’яті в Польщі, польськими - в Україні чи будь-якими іншими.

"Це неприпустимо в цивілізованому світі. Особливу увагу ми приділяємо цьому пам’ятнику, оскільки він вже був сплюндрований раніше і мав статус легального меморіального місця пам’яті в Польщі", - додав український дипломат.

Як повідомлялось раніше, на  горі Монастир біля Верхрати знищено таблицю з могили воїнів Української повстанської армії.

Loading...