Наведіть порядок, для цього не потрібно приймати закон про ринок землі, – Скубченко

Олександр Скубченко

"Коли вони говорять, що вони приймуть закон і лише після цього наведуть порядок, то вони просто брешуть"

Для того, аби навести порядок з обліком земель, не потрібно приймати закон про ринок землі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив громадський діяч Олександр Скубченко.

Ведучий зауважив, що в Кабміні помітили, що дуже багато земельних наділів знаходяться поза межами Держгеокадастру і за них ніхто не сплачує податків. Він зауважив, що з цією проблемою також треба боротися. У відповідь Скубченко сказав, що в Україні більше 10 мільйонів гектарів перебуває у державній та комунальній власності і мова йде про цю землю.

"Там де є приватний власник, там я сумніваюсь, що він не буде отримувати якісь гроші. А тут можна навести порядок. Якщо ми поглянемо на гральний бізнес, то ми вже зрозуміли, що боротьба з нелегальним гральним бізнесом і легалізація – це дві цілком різні речі. Навести порядок з нелегальними можна було, що уряд нам і показав. Якщо ви, як влада, констатуєте, що в нас є проблема – наша державна земля,  за яку не платяться гроші у бюджет, так будь ласка, наведіть порядок, для цього не потрібно приймати закон про ринок землі", – зазначив Скубченко.

Громадський діяч зауважив, що владі зараз ніщо не заважає навести лад.

"Коли вони говорять, що вони приймуть закон і лише після цього, то вони просто брешуть", – констатував Олександр Скубченко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Раніше лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що акція протесту проти відкриття ринку землі, яка розпочалася у вівторок біля будівлі Верховної Ради, буде безстроковою.

Loading...