live

Кабмін запропонував Раді створення деяких передумов для підвищення прожиткового мінімуму

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.ua

Відповідний закон зареєстровано у Верховній Раді

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2721 "Про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму". Про це йдеться на сайті парламенту.

Проект акта передбачає доповнення "Прикінцевих і перехідних положень" Бюджетного кодексу України нормою щодо зміни підходів до визначення мінімального розміру посадового окладу, який застосовується як розрахункова величина при визначенні посадових окладів для таких категорій: для працівників установ, закладів організацій окремих галузей бюджетної сфери, для працівників державних органів, органів прокуратури, суддів, для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Відтак, зазначений розділ Бюджетного кодексу доповнюється пунктом 26 такого змісту:

Установити, що виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів у законі про Державний бюджет України за поданням Кабінету Міністрів України затверджується мінімальний розмір посадового окладу для таких категорій:

  • для працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери;
  • для працівників державних органів, органів прокуратури, суддів;
  • для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Раніше повідомлялося. що Кабінет міністрів України погодив законопроєкт, яким вносяться зміни до Бюджетного кодексу, що дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум до 4200 гривень.Loading...
Loading...
Loading...