Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іран стверджує, що залишається в ядерній угоді

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

Тегеран наполягає на тому, щоб інші країни також виконували умови ядерної угоди

Іран все ще залишається у ядерній угоді від 2015 року, попри поступову відмову від своїх зобов’язань. Про це у понеділок, 20 січня, заявив речник міністерства закордонних справ країни Аббас Мусаві. Він також розкритикував європейські країни через недостатні зусилля для порятунку угоди, повідомляє DW.

"Тегеран все ще залишається в угоді... Заяви європейських держав про порушення Іраном угоди є необґрунтованими", – сказав він під час щотижневого телевізійного брифінгу.

Тегеран наполягає на тому, щоб інші країни також виконували умови ядерної угоди. "Чи буде Іран надалі зменшувати свої ядерні зобов’язання, залежатиме від інших сторін та від того, чи будуть забезпечені угодою інтереси Ірану", – наголосив Мусаві. Він також додав, що Тегеран не закрив "двері для переговорів" для подолання теперішньої кризи щодо ядерної угоди.

Нагадаємо, Іран перегляне співпрацю з Міжнародним агентством з атомної енергії, якщо вважатиме, що європейські країни "нечесно" використовують механізм врегулювання суперечок з ядерної угоди 2015 року.

Loading...