Гончарук заявив про закриття справи з його відставкою

Президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Офіс президента

Отримав вотум довіри

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що питання з його відставкою закрите, передає УП.

"Від лідера команди хотів підтвердження, вотум довіри й отримав його", повідомив Гончарук.

Новини за темою: Гончарук відреагував на можливе повернення Хорошковського в уряд

Також скандальний запис засідання уряду він назвав загрозою нацбезпеці.

"Зараз дуже важливо, щоб у нас всередині команди не було ніяких непорозумінь. Ми протягом кількох місяців робимо багато таких речей, які створюють багато проблем корупціонерам, хабарникам і очевидно наживаємо собі багато ворогів. ... Думаю, спецслужби розберуться, хто робив запис. Я вважаю, що це злочин і загроза нацбезпеці", - підкреслив прем’єр.

Новини за темою: Гончарук, як політик - "зручний" не лише Зеленському, – Бузаров

Раніше в мережі з’явився запис, де нібито прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем’єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з’явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

При цьому народні депутати стверджують, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук не подав у відставку за вимогами українського законодавства.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.

 Loading...