live

Гетманцев: Ми не маємо жодного морального права піднімати собі зарплату

Данило Гетманцев. Фото з відкритих джерел

"Ми знали на яку зарплату і для чого йдемо"

Народні депутати не мають жодного морального права піднімати собі зарплати. Від своєї роботи ми ще не бачимо результатів.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев.

Ведуча поцікавилася, що буде з депутатською зарплатою, адже з'явились чутки, що вона має зрости до 100 тисяч гривень. У відповідь він сказав, що з цього приводу серед народних депутатів була дискусія.

"Я переконаний, і ця позиція є визначальною у фракції, що ми не маємо жодного морального права піднімати собі зарплати. Ми знали на яку зарплату ми йдемо, це були очевидні речі, ми знали, чому і для чого ми йдемо, ми всі ці речі обговорювали, і зараз переглядати собі зарплатню - це аморально, це за межею добра і зла", – вважає Гетманцев.

Також народний депутат прокоментував захмарні премії урядовців. Він зауважив, що  ефективний менеджер має заробляти великі гроші.

"Але давайте подумаємо, чи всі ці люди довели, що вони були ефективними. Вони працюють чотири місяці і результатів ми відверто не бачимо. Навіть від своєї роботи ми не бачимо результатів, бо кількість законів, які прийняті, це ще нічого не означає. Тому, якщо такі результати будуть, напевно, тоді це підстава для премії. А зараз платити премії, ну мені здається, що це якщо не аморально, то це не доцільно, не на часі", – вважає Данило Гетманцев.

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Водночас, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.Loading...
Loading...
Loading...