live
Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Даяна Ястремська встановила особистий рекорд – піднялася на 21-й рядок рейтингу WTA

19-річна одеситка Даяна Ястремська у рейтингу WTA вперше піднялася на 21-е місце Портал sport.ua

Напередодні першого турніру серії Grand Slam 2020 року Жіноча тенісна асоціація опублікувала оновлений рейтинг WTA

Жіноча тенісна асоціація (WTA) напередодні першого турніру серії Grand Slam нового року – Australian Open-2020 – опублікувала оновлений рейтинг кращих гравчинь світу, в якому серед трьох українок у ТОП-100 Даяна Ястремська встановила новий рекорд, Катерина Козлова також досягла прогресу, а Еліна Світоліна зберегла за собою місце у ТОП-5, повідомляє sport.ua.

Минулого тижня в жіночому турі відбулися два турніри. На більш престижному в Аделаїді до фіналу дійшла Даяна Ястремська, яка в новій редакції рейтингу WTA оновила особистий рекорд, піднявшись на 21-у позицію. Програла українка першій ракетці світу австралійці Ешлі Барті, яка закріпилася на вершині. Еліна Світоліна поки що зберігає високу п'яту позицію.

Загалом, в ТОП-10 відбулося одне невелике рокірування: румунка Симона Халеп випередила японку Наомі Осаку, але різниця в очках мінімальна. Більш масштабні зміни очікують нас через два тижні, коли завершиться Відкритий чемпіонат Австралії.

ТОП-10 рейтингу WTA

ТОП-10 рейтингу WTA Портал sport.ua

Що стосується інших українок, то варто відзначити прогрес Катерини Козлової, яка додала відразу вісім рядків. У всіх інших зміни зовсім мінімальні.

Українки в рейтингу WTA (станом на 20-е січня)

Українки в рейтингу WTA (станом на 20-е січня) Портал sport.uaLoading...
Loading...
Loading...