live

Виступали в окупованому Криму: СБУ дозволила в'їзд акторам РФ Башарову, Колесникову й Удовиченку

Російський актор та ведучий Марат Башаров. Фото: bigmir.net

Повідомляємо, що наразі підстави для недопуску зазначених осіб для участі в гастрольних заходах на території України у СБУ відсутні

СБУ не вбачає причин не пускати в Україну російських акторів Марата Башарова, Сергія Колесникова та Ларису Удовиченко, незважаючи на те, що вони виступали в окупованому РФ Криму. Про це йдеться в листі СБУ, який є в розпорядженні Цензор.НЕТ.

Новини за темою: Державна зрада: СБУ відкрила кримінальне провадження проти нардепів IX скликання за позовом активістів

"Повідомляємо, що наразі підстави для недопуску зазначених осіб для участі в гастрольних заходах на території України у СБУ відсутні", - зазначають у спецслужбі.

Водночас, в СБУ просять поліцію в Запорізькій області посилити заходи безпеки під час театральної вистави за участю Башарова, Колеснікова й Удовиченко через "негативний суспільний резонанс серед активістів націонал-патріотичних громадських структур Запоріжжя, оскільки в ЗМІ висвітлюється інформація про підтримку ними в російських ЗМІ збройної анексії Криму, а також наводиться інформація про можливе незаконне перетинання кордону України під час гастролей на тимчасово окупований півострів".

Новини за темою: У Харкові СБУ затримала розвідника "ЛНР"

Нагадаємо, російський актор і ведучий Марат Башаров потрапив в базу даних українського сайту "Миротворець".

Loading...