live

Вчені вважають, що число людей, що заразилися вірусом в Китаї, набагато перевищує офіційні дані

Ілюстративне фото фото- з відкритих джерел

Китайські власті підтвердили понад 60 випадків зараження цим вірусом

Число людей, що заразилися таємничим вірусом, який недавно з’явився в Китаї, набагато перевищує офіційні дані, вважають вчені.

Станом на суботу, 18 січня, китайські власті підтвердили понад 60 випадків зараження цим вірусом. Але згідно з оцінками британських експертів, цей показник насправді наближається безпосередньо до 1700, – повідомляє ВВС.

Дослідження було проведено в Центрі глобального аналізу інфекційних захворювань MRC при Імперському коледжі Лондона, який консультує уряд Великобританії і Всесвітню організацію охорони здоров’я.

"Ця ситуація мене турбує набагато більше, ніж тиждень тому", – говорить епідеміолог, професор Ніл Фергюсон.

Відомо, що в грудні від вірусу, що викликає респіраторні захворювання, померло двоє людей. Перший його спалах був зафіксований в китайському місті Ухань.

Сінгапур і Гонконг вже перевіряють всіх пасажирів, що прибувають з Уханя; аналогічні заходи в п’ятницю ввели в трьох великих аеропортах США: Сан-Франциско, Лос-Анджелеса і Нью-Йорка.

Влада Китаю і Всесвітня організація охорони здоров’я дійшли висновку, що інфекцію викликає коронавірус.

Китайська влада стверджує, що поки не було зафіксовано випадків передачі цього вірусу від людини до людини. За їхніми словами, вірус перетнув міжвидовий бар’єр і передався людині від заражених тварин на ринку в місті Ухань.

Однак професор Фергюсон вважає, що до можливості передачі цього вірусу від людини до людини варто було б підійти куди серйозніше.

Нагадаємо, про поширення хвороби, схожої на пневмонію, стало відомо наприкінці грудня 2019 року. У Китаї 17 січня вже друга людина стала жертвою нового коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...