live

Українці дізналися суперників у парному розряді тенісного турніру Australian Open-2020

Відбулося жеребкування в парній сітці тенісного турніру Australian Open-2020 Великий теніс України

У Мельбурні відбулося жеребкування в парній сітці першого в сезоні турніру серії Grand Slam – Australian Open-2020

На першому в сезоні турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу в Мельбурні – Australian Open-2020 – зверстана сітка у парних змаганнях, в яких візьмуть участь шестеро представників України, повідомляє Великий теніс України.

У чоловічому парному розряду Australian Open-2020 Денис Молчанов в тандемі з Раду Албота з Молдови в першому колі зустрінуться з американським дуетом Сем Куеррі / Стів Джонсон.

У жінок Катерина Бондаренко і сербка Олександра Крунич на старті турніру зійдуться з хорватсько-сербською парою Дарья Юрак / Ніна Стоянович, Даяна Ястремська та Фанні Штоллар з Угорщини зіграють з восьмими "ракетками" турніру чешкою ​​Кветою Пешке і Демі Схюрс із Голландії. Катерина Козлова і Магда Лінетт з Польщі зустрінуться з американсько-польської парою Даніель Коллінс / Алісія Росольска.

Людмила Кіченок і китаянка Ян Чжаосюань отримали 14-й номер посіву і в першому раунді будуть протистояти власницям wild card Медісон Інгліс і Кайлі МакФі з Австралії.

Українсько-індійський дует Надія Кіченок / Санія Мірза почнуть виступ у Мельбурні матчем проти китаянок Хань Сіньюнь і Чжу Лінь.

Нагадаємо, Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу пройде у Мельбурні з 20-го січня по 2-е лютого.

 

 

Loading...