Україна вимагає у Великобританії видалити тризуб із антитерористичного посібника

Державний герб незалежної України – золотий Тризуб. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Крім цього, в розділі організацій, які сповідують ідею домінування білої раси, наведена символіка полку "Азов"

Посольство України у Британії зажадало прибрати тризуб, який є гербом країни, із посібника з протидії екстремізму для британських медпрацівників та вчителів. Відповідний заклик відомство розмістило в Twitter.

“Розміщення тризуба, конституційного національного символу і герба України, із посібника з протидії екстремізму, виданому антитерористичною поліцією для викладачів і медичного персоналу Великої Британії, є вкрай обурливим. Тут немає прийнятних пояснень. Ми вимагаємо прибрати тризуб з Керівництва з офіційними вибаченнями”, - заявило посольство України в Британії.

Новини за темою: Пристайко анонсував зустріч у Лондоні керівників МЗС країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі в Ірані

У візуальному розділі посібника з виявлення знаків і символів праворадикальних груп, в секції “татуювання” показаний герб України під назвою “Український тризуб (націоналістичний)”.

Крім цього, в розділі організацій, які сповідують ідею домінування білої раси, наведена символіка полку "Азов".

Також в документі згадана протестна група “Повстання проти вимирання” та інші зоозахисні та екоорганізацій.

Новини за темою: Слухання по суті справи проти Коломойського в Лондоні відбудеться не раніше 2021 року

Цей посібник для вчителів і медпрацівників поширюється по всій Великобританії в рамках підготовки до програми “Превенція” у боротьбі з радикалізацією.

Як зазначає видання The Guardian, британська поліція наполягає на тому, що керівництво не призначене для того, щоб ідентифікувати всі групи, які в ньому фігурують, як екстремістські. Вони сказали, що посібник покликаний “поліпшити розуміння знаків і символів, з якими люди можуть зіткнутися”, і що в ньому зазначено, що “не всі знаки і символи, зазначені у цьому документі, становлять інтерес для боротьби з тероризмом”.

Нагадаємо, Принц Гаррі вперше після Megxit взяв участь у публічному заході.Loading...