live

У США пройшов Жіночий марш

Жіночий марш у США

У демонстраціях, які відбулись у всій країні, взяли участь тисячі жінок

Тисячі жінок пройшли у суботу вулицями найбільших американських міст. Жіночий марш проходить у США вже четвертий рік поспіль, його учасники висловлюють свою думку щодо низки важливих питань, включно з гендерною рівністю і дотриманням прав жінок.

Про це повідомляє Голос Америки.

Мітинги пройшли у десятках міст, у тому числі і у Вашингтоні, де на перший Жіночий марш, який відбувся в січні 2017 року відразу після інавгурації президента Дональда Трампа, зібралися сотні тисяч людей.

"Тисячі марширують у Вашингтоні та по всій країні, об'єднавшись проти невпинних зазіхань на наші тіла, наші права, наші спільноти іммігрантів, та нашу планету", - повідомили на офіційній сторінці маршу.

Жіночий марш від початку був політичним заходом. Три роки тому, під час першого маршу, багато його учасники прийшли на мітинг у в'язаних рожевих шапочках, які стали символом неприйняття Дональда Трампа.

Політика залишалася у центрі усіх наступних маршів, у тому числі, у 2018 році, коли організатори перенесли головний марш у Неваду - штат, вибори в якому мали велике значення для результату проміжних виборів 2018 року. У 2019 марш повернули до Вашингтона, і вшанували на ньому 102 жінок, недавно обраних до складу Палати представників.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що в місті Філадельфія, що у штаті Пенсильванія, відкриють Почесне консульство України.Loading...
Loading...
Loading...