У Києві закидали петардами учасників акції проти ультраправого насильства

Учасників акції пам'яті у центрі Києва закидали петардами Громадське

Це відбулося після акції пам’яті адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової

Після акції пам’яті адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової, яка відбулася  на Михайлівській площі у Києві, до управління поліції за протиправні дії доправлено одинадцять осіб. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Учасників акції пам'яті у центрі Києва закидали петардами Громадське

Маркелова та Бабурову було вбито у Москві у 2009 році. Щороку акцію організовують у Києві та Москві. Також захід проводять проти ультраправого насильства в Україні та світі. 

Новини за темою: МЗС України розіслав в посольства темник, як захищати "Азов" від звинувачень в тероризмі

У неділю учасники заходу вийшли на Михайлівську площу з плакатами "Пам‘ятати — значить боротися", "Прощавай, терор" та "Я проти ненависті".

На місці події правоохоронці забезпечували порядок. Навпроти учасників акції зібралися десятки людей, серед яких були хлопці у балаклавах, які намагалися закидати учасників яйцями, проте правоохоронці завадили. Наприкінці заходу у натовп учасників також кинули кілька петард. 

Як заявили у поліції, акція на Михайлівській площі відбулася відповідно до раніше поданої заявки. 

Новини за темою: Аваков прокоментував можливість внесення полку "Азов" до списку терористів у США

"Після закінчення акції учасники йшли до фунікулеру, у цей час група невідомих кинули в них декілька петард. У результаті правоохоронці доставили до Шевченківського управління поліції 11 громадян. Після з’ясування усіх обставин їхнім діям буде надана правова оцінка", - йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, муніципальна рада міста Дрезден у Східній Німеччині ухвалила резолюцію, якою у Дрездені був оголошений режим "надзвичайної нацистської ситуації".Loading...