live

Синютка про те, що буде після президентства Зеленського: Ситуація буде складнішою

Олег Синютка. Фото: Микола Тис/ZIK

"Наскільки складнішою буде ситуація залежить найперше від влади"

Якщо суспільство проковтне наступ, який відбувається на волонтерів, АТОвців, добровольців та нівелювання цінностей Революції Гідності, то ми можемо отримати розділену країну.

Про це в ефірі програми "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив ексголова Львівської обласної держадміністрації, народний депутат України Олег Синютка.

Ведуча зауважила, що нині ситуація складається таким чином, що люди починають задумуватися не що буде за президентства Володимира Зеленського, а що буде після нього. У відповідь народний депутат сказав, що розуміє, що ситуація, яка буде після президентства Зеленського буде складнішою, аніж та, яку він отримав очоливши державу.

"Наскільки складнішою буде ситуація залежить найперше від влади і, повірте, це залежить  і від опозиції. Якщо б Європейська солідарність так категорично не стояла із проукраїнською позицією та руху до ЄС і НАТО, я думаю, що події в Україні відбувались би набагато швидше і дрейф у сторону Росії відбувався б швидше. Врешті це залежить від суспільства. Якщо воно проковтне наступ, який відбувається на волонтерів, АТОвців, добровольців та нівелювання цінностей Революції Гідності, то ми можемо отримати  розділену країну. Я хотів би вірити, що не пограбовану, але набагато роз'єднанішу, аніж та якою вона була", – вважає Олег Синютка.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Раніше лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що акція протесту проти відкриття ринку землі, яка розпочалася у вівторок біля будівлі Верховної Ради, буде безстроковою.

Loading...