live

Синютка про продаж землі: Розбазарювання немає нічого спільного з ринком

Олег Синютка. Фото: facebook.com/olha.mateychyk

"Ринок землі, який зробить українців власниками – це перспектива України"

Бездумне розбазарювання і передача української землі за безцінь – це не припустимо, проти цього ми будемо стояти категорично.

Про це в ефірі програми "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив ексголова Львівської обласної держадміністрації, народний депутат України Олег Синютка.

Ведуча поцікавилася, якою буде позиція президента Володимира Зеленського у питанні ринку землі, чи використає він право вето. У відповідь Синютка сказав, що йому видається, що президент не має чітко сформованого бачення розвитку ринку землі.

Водночас нардеп підкреслив, що він виступає проти сьогоднішнього бездумного продажу землі і її розбазарювання немає нічого спільного з ринком землі.

"Тому що цивілізований ринок землі, який зробить українців власниками – це є точно перспектива України. Бездумне розбазарювання і передача української землі за безцінь – це не припустимо, проти цього ми будемо стояти категорично", – констатував Олег Синютка.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Раніше лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що акція протесту проти відкриття ринку землі, яка розпочалася у вівторок біля будівлі Верховної Ради, буде безстроковою.

Loading...