Рабінович: Опозиція робить все, аби монобільшість не протягнула законопроєкт про землю

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

"Я вважаю, що закон про ринок землі взагалі не можна приймати"

Під час засідань глав фракцій Ради щодо законопроєкту про ринок землі опозиція робить все, аби влада не протягнула ринок землі.

Про це в ефірі телеканалу ZIK, розповів народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Ведуча поцікавилася, що змусило голів фракцій Верховної Ради зібратися в неділю на обговорення земельного питання. У відповідь він сказав,що після безрезультатного засідання аграрного комітету були висунені умови сісти за стіл переговорів та зрозуміти одне одного.

"Можу коротко сказати про що йде мова. Ми категорично проти продажу землі. Давайте розглядати цей закон, але відтермінуємо його, до кращих часів…Те що вони пропонують взагалі, на мій погляд, не можна показувати людям. Тому ми працюємо в рамках можливостей. А можливості такі – якось вплинути на те, що пропонують наші опоненти. По-перше це референдум, без якого не можливий продаж землі. По-друге це кількість землі, яку можна купити в одні руки… Щодо іноземців, то ця пропозиція має бути виключена…От ці позиції ми з ними обговорюємо незважаючи на те, що цей закон, я вважаю, взагалі не можна приймати", – розповів Рабінович.

Ведучий поцікавився, чи він відчуває, що деякі депутати з монобільшості підтримують ініціативи опозиції у питаннях ринку землі. Нардеп відповів, що всі бачили і розуміють, що завдяки позиції партії питання ринку землі вже було б прийнято "під ялинку".

"Якщо б не наша позиція, то це було б прийнято. Не тільки блокування в залі, не тільки наші активісти працювали у всіх областях, але й наші політична, медійна позиція, вони розуміли, що так це не можливо зробити. Відносно комітету, то ви також бачили, якщо б не ми, то там вони б вже давно провели ці рішення", – констатував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає за можливе скоротити максимальну норму концентрації землі у одного власника до 10 тис. га.

Як повідомляли, 17 грудня під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Правоохоронці розігнали частину мітингувальників і знесли намети, встановлені біля Верховної Ради.

Раніше лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що акція протесту проти відкриття ринку землі, яка розпочалася у вівторок біля будівлі Верховної Ради, буде безстроковою.Loading...