live

Мін’юст оприлюднив найпопулярніші та найнезвичніші імена, якими називали дітей у 2019 році

з відкритих джерел

У Київській області серед незвичайних жіночих імен були Агунік, Хауля, Дьйомерсі, Лаян, Оріяна

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України підготувало статистику про найпопулярніші імена, якими називали дітей.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що у 2019 році в Києві свідоцтва про народження отримали 32 634 малюки, у Київській області видали 14 361 документ.

У столиці найчастіше для своїх новонароджених донечок батьки давали імена — Соломія, Марія, Варвара, Мілана, Аріна; для хлопчиків — Олександр, Дмитро, Матвій, Марко.

У Київській області у лідери вибились імена: Ангеліна, Аліса, Валерія, Катерина, Мирослава, Соломія та Софія; Денис, Єгор, Захар, Макар, Назар, Олег та Роман.

Також у відомстві озвучили рідкісні імена для дітей. Зокрема, у Києві батьки обирали для своїх малюків імена — Ореста, Фрота, Аннаель, Влана, Агата, Глафіра, Гєрда, Фіона, Фея; для хлопчиків – Фелікс, Савватій, Ангел, Дімітр, Ілай, Спартак.

У Київській області серед незвичайних жіночих імен були Агунік, Хауля, Дьйомерсі, Лаян, Оріяна; для хлопчиків — Азарій, Алімпій, Аліхан, Вільдан, Довуд, Стратон, Робін, Умут.

У Черкаській області: жіночі – Золушка, Ія, Лада, Марселіна, Севіль, Теона; чоловічі – Брайан, Граф, Ісай, Нелей.

Нагадаємо, у Міністерстві юстиції розповіли, які дитячі імена стали найпопулярнішими, а які найбільш рідкісними серед киян у першому півріччі 2019 року.Loading...
Loading...
Loading...