live

Міністр закордонних справ Північної Кореї пішов у відставку, – іноЗМІ

REUTERS

За даними видання NK News, ім'я наступника Лі Ен Хо поки не оголошено

Міністр закордонних справ Північної Кореї Лі Ен Хо більше не очолює МЗС КНДР.

Про це  повідомило в суботу сеульське видання NK News, що спеціалізується на огляді новин з Північної Кореї, – передає Голос Америки.

Ім'я наступника Лі поки не оголошено. Пхеньян повинен повідомити про те, хто очолить МЗС, в наступний четвер, говориться в повідомленні з посиланням на неназвані джерела.

Міністерство об'єднання Південної Кореї, яке відповідає за те, що відбувається в Північній Кореї, заявило, що будь-які повідомлення про зміну статусу Лі повинні оцінюватися з обережністю.

Згідно з даними міністерства об'єднання, Лі народився в 1956 році,  є сином Лі Мен Чже, колишнього заступника директора Департаменту організації та керівництва (OGD), тіньового органу в правлячої Робочої партії КНДР, який контролює призначення керівних посад в державі.

Батько Лі був також редактором Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК), державного новинного агентства, яке публікує пропагандистські заяви Пхеньяна.

Вільно говорить по-англійськи і закінчив престижний пхеньянський університет іноземних мов, Лі протягом багатьох років займав ряд посад високого рівня, займаючись відносинами Північної Кореї з Заходом.

З 2003 по 2007 рік він був послом Північної Кореї в Лондоні і займав посаду віцеміністра закордонних справ, представляючи Північну Корею на шестисторонніх переговорах щодо ядерної програми КНДР.

Нагадаємо, глава Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що країна буде продовжувати розробку стратегічної зброї.Loading...
Loading...
Loading...