Міністр юстиції несподівано перевірив Лук'янівське СІЗО

Скріншот допису Facebook

Міністра вразила, передусім, велика концентрація людей, які утримуються у СІЗО тривалий час

Міністр юстиції Денис Малюська зі своїм заступником Віталієм Василиком у неділю, 19 січня, відвідали Лук’янівське СІЗО. Про це керівник Мін'юсту повідомив у Facebook.

"Вранці зустрічали літак з Ірану... А далі разом з Віталієм Василиком без попередження відвідав Лук’янівське СІЗО", - написав він.

За словами міністра, їх із заступником вразила, передусім, велика концентрація людей, які утримуються у СІЗО тривалий час. Дехто з них провів у СІЗО по три роки і більше, а йдеться ж про людей, щодо яких немає вироку суду і юридично вони не є винними у скоєнні злочину.

Новини за темою: Україна оскаржила рішення ЄСПЛ щодо люстрації, - Малюська

Також міністр юстиції відзначив відсутність чіткого та зрозумілого алгоритму розподілу людей по камерах. "Умови у різних будівлях/камерах СІЗО різні... Більш того, камери у жалюгідному стані наповнені повністю, при цьому камери істотно ліпшого рівня часто порожні. Доручив негайно розробити чіткі і зрозумілі правила розміщення ув’язнених", - зазначив він.

Новини за темою: Малюська про високі зарплати чиновників: Тепер я можу спокійно поговорити з мамою

Малюська також звернув увагу на необхідність негайних заходів для поліпшення вентиляції у будівлях СІЗО, де сирість просто руйнує стіни.

Натомість, опалення у СІЗО є, у приміщеннях тепло. "На момент мого приїзду опалювали навіть занедбану і невикористовувану будівлю із розбитими вікнами, пошкоджену внаслідок пожежі (отримали вказівку негайно припинити марнування ресурсів). До речі, у цьому році цю занедбану будівлю плануємо капітально відремонтувати та зробити зразковим об’єктом", - зазначив міністр юстиції.

Нагадаємо, Малюська розповіла про високі зарплати чиновників.

Loading...