live

Індія відмовилася від Hyperloop

Фото: facebook.com/hyperlooptt

В Україні теж відмовилися від проекту Hyperloop

Уряд індійського штату Махараштра відмовляється від проекту транспортної системи Hyperloop, яка мала з'єднати столицю штату Мумбаї з індійським містом Пуна. Про це журналістам заявив заступник головного міністра Махараштри Аджіт Павар, пише "Комерсант".

Новини за темою: У Саудівській Аравії побудують найдовшу у світі тестову трасу Hyperloop

Як зазначив чиновник, проект Hyperloop поки "не реалізований ніде в світі". "Нехай його спочатку побудують десь, хоча б 10 км. Якщо він буде успішним, тоді ми розглянемо можливість його впровадження в штаті", - сказав заступник міністра, якого цитує The Indian Express.

Попередня адміністрація штату планувала виділити на проект Hyperloop 10 млрд доларів. Передбачалося, що надшвидкісна траса допоможе зменшити час пересування між містами Мумбаї і Пуна з 3-4 годин до 35 хвилин.

Новини за темою: У Франції завершують будівництво тестової ділянки Hyperloop

Концепція Hyperloop була запропонована бізнесменом Ілоном Маском в 2013 році. Над проектом працює, зокрема, компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT).

Вона планувала побудувати однойменну надшвидкісну транспортну систему на Близькому Сході, щоб скоротити час у дорозі між Дубаєм, Абу-Дабі і містами Саудівської Аравії.

HTT уклала угоди з низкою країн про будівництво та тестуванні там подібних систем. Зокрема, в 2016 році домовленість була досягнута з урядом Словаччини, в 2017 році - з урядом Індії, в 2018 році - з владою американських штатів Огайо та Іллінойс.

Нагадаємо, в Україні міністр інфраструктури Владислав Криклій відмовився від проекту Hyperloop.

Loading...