live

Гончарук, як політик - "зручний" не лише Зеленському, – Бузаров

ZIK

"Ми всі розуміємо, що навколо президента багато груп впливу, зокрема, іноземних фондів"

Прем'єрміністр України Олексій Гончарук, як політик, зручний не лише президенту Володимиру Зеленському, але і групам впливу, які є навколо нього.

Про це в ефірі програми "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик, кандидат філософських наук Андрій Бузаров.

Ведуча зауважила, що Олексій Гончарук не є сильним прем'єром, але його сила полягає в тому, що він визнає свою слабкість. Вона поцікавилась, чи в цьому є користь для українців. У відповідь експерт сказав, що Гончарук як політик та очільник Кабміну зручний Зеленському і не тільки йому.

"Ми всі розуміємо, що навколо президента багато груп впливу, зокрема, іноземних фондів. Я радий, що в нас почався процес примусового вичленування всіх цих фондів, суб'єктів політичного процесу. Це плюс до нашої демократії. Завжди про фонди та соросів говорили дуже абстрактно. Хто такий Сорос? Люди навіть не знають, скільки йому років. А тепер, я не прихильник того, аби їх викинути, нехай вийдуть і скажуть, що вони агенти впливу і нехай доведуть, що вони захищають інтереси держави. Я тільки за це, нехай покажуть і переконають", – сказав Андрій Бузаров.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єрміністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Згодом стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Loading...