Голова СБУ про збитий літак "МАУ": Українці мають почуватися захищеними у кожному куточку світу

Церемонія прощання у "Борисполі" Офіс президента

8 січня 2020 року стало чорним днем в історії України та усього світу

Голова СБУ взяв участь у церемонії вшанування пам'яті загиблих внаслідок катастрофи літака "МАУ" в Ірані. Про це інформує пресслужба СБУ.

"8 січня 2020 року стало чорним днем в історії України та усього світу. Жахлива трагедія в Ірані забрала життя одинадцяти наших співвітчизників. І суспільство вимагає відповідей щодо дійсних причин цього горя та притягнення усіх винних до відповідальності. Для СБУ розслідування та встановлення причинно-наслідкового ланцюгу подій цієї катастрофи є пріоритетом", - наголосив Голова СБУ Іван Баканов.

У меморіальних заходах, що відбуваються сьогодні у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" взяв участь Президент України Володимир Зеленський, вище керівництво країни, сімї та близькі загиблих.

Новини за темою: Демагог, фрілансер та некомпетентний чиновник: Як Баканов імітував розслідування справи авіакатастрофи "МАУ" у порушення закону

"Українці мають почуватися захищеними у кожному куточку світу, незалежно від обставин. Це є питанням колективної безпеки, безпеки країни та кожного з нас. І всі країни мають працювати разом, аби мінімізувати в майбутньому навіть теоретичний ризик повторення подібних жахливих трагедій", - підкреслив очільник Служби.

Новини за темою: Заява Ірану підтвердила першу версію, до якої схилялася СБУ, - Баканов

Служба безпеки України висловлює щирі співчуття родинам та близьким загиблих.

Нагадаємо, Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данілов запевнив, що робота щодо з'ясування всіх обставин авіакатастрофи в Ірані і пошуку винних триватиме і далі.

Loading...