live

Двома гонками переслідування у Рупольдингу сьогодні фінішує п'ятий етап Кубка світу з біатлону

Жіночий і чоловічий персьюти на Chiemgau-Arena в німецькому Рупольдингу завершать п'ятий етап Кубка світу з біатлону Портал biathlon.com.ua

З семи "синьо-жовтих" стріляючих лижників двоє нині реально боротимуться за нагороди у персьюті на Chiemgau-Arena

На лижних трасах та стрільбищі Chiemgau-Arena в німецькому Рупольдингу, сьогодні, 19-го січня, в заключний день змагань п'ятого етапу Кубка світу з біатлону поточного сезону-2019/2020 пройдуть гонки переслідування у жінок і чоловіків – на 10 км та 12.5 км відповідно зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах. Серед учасників нинішніх перегонів буде семеро українців, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

У жіночій гонці переслідування, яка почнеться о 13:15 за київським часом, Україну представлятимуть (вказано стартовий номер та відставання від лідера):

  1. Юлія Джима +1:41

…34. Віта Семеренко +1:51

…59. Валя Семеренко +2:25

Могло українок бути й четверо, але Олена Підгрушна, яка у спринті посіла 40-е місце, разом з тренерами вирішила пропустити сьогоднішню гонку, аби отримати зайвий день перепочинку.

Слідом за жіночою відбудеться чоловіча гонка переслідування, яка розпочнеться о 15:30 за київським часом. У ній візьме участь квартет "синьо-жовтих" стріляючих лижників (вказано стартовий номер та відставання від лідера):

  1. Артем Прима +0:27

…10. Дмитро Підручний +0:35

…36. Сергій Семенов +1:32

…37. Антон Дудченко +1:33

Додамо, що обидві гонки на Україні у прямому ефірі транслюватиме канал UA:Перший.

 

Loading...