live

Близько 400 людей прийшли на церемонію вшанування пам'яті загиблих у катастрофі літака "МАУ"

Кореспондент Сергій Ігнатенко на церемонії вшанування пам'яті загиблих у авіакатастрофі в Тегерані Скріншот youtube

"Я побачив, як 7-річний хлопчик наліпив малюнок на стіну і написав, - "Олексій 7 років"

На церемонію прощання зі загиблими у катастрофі літака "МАУ", яка відбувається в аеропорту "Бориспіль", прийшло як мінімум 300-400 людей,  з них 300 - це працівники аеропорту

Про це під час включення з аеропорту "Бориспіль", яке транслювали в ефірі телеканалу ZIK, розповів кореспондент Сергій Ігнатенко.

Ведучий поцікавився, що відбувається на церемонії прощання із загиблими українцями, які перебували на борту збитого в Ірані літака "МАУ". У відповідь кореспондент сказав, що у людей емоції та сльози на очах адже це важка трагедія.

"Я побачив, як 7-річний хлопчик наліпив малюнок на стіну і написав, - "Олексій 7 років". Напевно це був син одного зі загиблих на літаку", – сказав Ігнатенко.

За його словами, на церемонію прийшли близько 100 людей, які виглядають не як працівники аеропорту, а в звичайній цивільній одежі.

"Також я побачив сім автобусів, які привезли працівників аеропортів з різних підрозділів – це приблизно 200 людей. То, як мінімум, зараз 300-400 людей прийшли на траур, з них 300 - це працівники аеропорту", – розповів Сергій Ігнатенко.

До слова, у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" родичі українців, загиблих в авіакатастрофі літака "МАУ" та їхні колеги, прийшли вшанувати пам'ять всіх, хто перебував у фатальному рейсі "Тегеран-Київ".

Раніше ми повідомляли, що літак з тілами загиблих українців в авіакатастрофі у Тегерані перетнув державний кордон і прямує до аеропорту "Бориспіль".

Також зазначалося, що дорожній рух в районі міжнародного аеропорту "Бориспіль" може бути обмежено через повернення в Україну тіл загиблих.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ять членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

У суботу, 11 січня, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ".

Згодом прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у відеозверненні заявив, що уряд виплатить родинам загиблих українців в авіакатастрофі в Ірані по 200 тис. грн допомоги та проконтролює належне здійснення страхових виплат відповідно до Монреальської конвенції.

Глава відділу розслідування подій організації цивільної авіації Ірану Хасан Резаєфар розповів, що розмір компенсацій сім'ям жертв авіакатастрофи пасажирського літака "Міжнародних авіаліній України" в Тегерані буде залежати від досягнутих домовленостей між Іраном і Україною.Loading...
Loading...
Loading...