live

"Абсолютна свобода": Медведєв пояснив, чому Путін відправив його у відставку

Колишній прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв і президент Росії Володимир Путін Олексій Дружинін/ТАСС

Головна причина відставки - "масштабність проголошених у посланні президента завдань"

Експрем'єр РФ Дмитро Медведєв пояснив відставку з поста глави уряду необхідністю надання президенту РФ Володимиру Путіну "абсолютної свободи" дій після послання Федеральним зборам, де визначаються основні напрями внутрішньої і зовнішньої політики РФ. Про це йдеться в інтерв'ю Медведєва програмі "Час" на Першому каналі, повідомляє "Інтерфакс"

За словами експрем'єра, головна причина відставки - "масштабність проголошених у посланні президента завдань".

Новини за темою: Путін призначив Медведєва заступником голови Ради безпеки РФ

"У посланні проголошено настільки масштабні завдання з оновлення політичної системи, до певної міри навіть зміни балансу влади в країні, - це стосується і уряду, і парламенту, частково президента, судової системи, - що для того, щоб прийняти всі ці рішення, президент має бути абсолютно вільний у тому, щоб їх обговорювати і приймати не озираючись на будь-які інші фактори. Включаючи фактор уряду", - заявив експрем’єр Росії.

Новини за темою: Уряд Росії йде у відставку: У чому Медведєв категорично не згоден з Путіним

"Абсолютно очевидно ... що велика робота, яка проводилася і першим урядом, і другим урядом все-таки була дуже тривала, а це складна робота, пов'язана з прийняттям рішень з виключно важких питань. Це теж потрібно брати до уваги", - додав Медведєв.

Нагадаємо, Медвєдєв визнав, що анексія Криму вдарила по економіці Росії.

Loading...