Забруднення повітря у Києві: Водіїв закликали зменшити використання авто

Забруднене повітря у Києві Фото з відкритих джерел

Киянам радять використовувати громадський транспорт

У Києві з 16 січня 2020 року було зафіксовано перевищення середньодобових концентрацій забруднюючих речовин у місцях великого скупчення автомобілів. Про це повідомляє пресслужба КМДА.
 
Як зазначається, найбільше шкідливих сполук діоксиду азоту та діоксиду сірки було зафіксовано на Бессарабській площі, бульварі Лесі Українки та на Деміївській площі. Зокрема, причиною забруднення назвали велике скупчення автомобільного транспорту. У зв’язку із цим жителів Києва закликали на певний час зменшити використання власних автомобілів, особливо у годину пік.
 
"Альтернативним і найкращим шляхом для зниження забруднення повітря в такі періоди є мінімізація використання приватного транспорту, а натомість – використання громадського транспорту, особливо в години пік", - зазначили у пресцентрі.
 
Окрім цього, на стан повітря у столиці впливають метеорологічні умови. А саме, через підвищення температури повітря та безвітряну погоду не відбувається розсіювання забруднюючих речовин, які за певний час накопичуються у приземному атмосферному шарі.
 
"За прогнозами Укргідрометцентру, погодні умови сприяють накопиченню шкідливих часток. Усе зміниться після випадання опадів, з посиленням вітру і зниженням температури", - додали у КМДА.
 
Нагадаємо, цього тижня у Києві зафіксували високий рівень забруднення повітря, концентрація шкідливих речовин в якому перевищує норму в три рази.
Loading...