live

Вадим Карасьов у програмі "Інтерв’ю з Литвиненко", – повне відео

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

Гість програми відповів на запитання, які хвилюють глядачів

В ефірі телеканалу ZIK транслювалась програма "Інтерв'ю з Литвиненко" - сьогодні гостем студії був політолог, політтехнолог і аналітик, директор приватного підприємства "Інститут глобальних стратегій" Вадим Карасьов

Про ключові події політичного життя України, про геополітичні орієнтири України, наслідки "прослушки Гончарука" для уряду, реформування політичного устрою в Україні, - про це та багато іншого в ексклюзивному інтерв'ю з Вадимом Карасьовим.

Повне відео можна переглянути просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.Loading...
Loading...
Loading...