У ЗМІ нагадали, хто допоміг Гончаруку зайняти місце прем’єра

Айварас Абромавичус

Фото з відкритих джерел

Спочатку Абромавичус був одним з претендентів на пост глави Кабміну

Глава держконцерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус активно просував і підтримував призначення Олексія Гончарука прем'єр-міністром України.

Про це йдеться у інтерв'ю литовському виданню 15min, яке дав у листопаді 2019-го глава Укроборонпрому.

Про участь Абромавичуса у формуванні уряду згадали після опублікованих прослушок наради Гончарука з іншими чиновниками. На ньому вони обговорювали, як будуть дурити президента Володимира Зеленського.

За словами Абромавичуса, спочатку він був одним з претендентів на пост глави Кабміну.

"Ми говорили з Зеленським про посади прем'єр-міністра, я виклав йому вимоги і бачення, але він вибрав мого колишнього колегу (Гончарука, - ред.)", - відзначав він.

При цьому директор Укроборонпрому підкреслив, що підтримує вибір президента, і назвав цей уряд "наймолодшим в історії".

Раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

 

Loading...