live

У Тернополі студентка з Гани здійснила суїцид через провальний іспіт в університеті

Фото: Terminovo

Її відрахували після третьої спроби здати іспит

Іноземна студентка з Гани Тернопільського медичного університету покінчила життя самогубством, випивши отруту, після того, як втретє не склала іспит через який її відрахували.

Про це повідомляє Terminovo.

Вчора, 17 січня, на фоні цієї події іноземні студенти цього ж вишу, які навчалися разом з нею, влаштували акції протесту, звинувачуючи у смерті дівчини керівництво університету.

Так, деякі студенти тримали у руках плакати з надписами "Доктор Бадмус мертва через ТДМУ".

Під час акції протесту вони вимагали від керівництва вишу спростити умови навчання в університеті, зокрема, щоб вимоги до студентів на іспитах не були такі жорсткі, щоб не було так багато питань, щоб було менше членів комісії і щоб можна було складати іспит більше трьох разів.

Також студенти вимагали звільнити свого декана.

"Лідери асоціацій висловили недовіру декану, бо він не допомагає їм. Також ми хочемо, щоб студентів не відраховували з шостого курсу, бо вони вже дуже багато провчилися", - сказав студент третього курсу медуніверситету, представник Всеукраїнської асоціації студентів Гани в Україні Кайзер Кодуах.

У той же час ректор медуніверситету Михайло Корда зазначив, що готовий вдосконалювати правила і положення університету, якщо тільки вони не будуть суперечити закону України.

За його словами, у випадку зі студенткою з Гани, викладачі діяли згідно правил вишу, адже відповідно до положень університету, вони мають право лише на дві перездачі і якщо за третім разом студент не складає іспиту, то його відраховують.

Ректор стверджує, що допоможе в межах закону, правил навчання та положень університету 5-м студентам, які так само подані на відрахування - вони зможуть або перевестися до іншого університету, або отримають шанс перездати ті іспити, які залишилися.

Відомо, що університет вже зв’язався з батьками студентки, про трагічну новину розповіли її сестрі, яка живе у США.

"Ще не вирішено, чи приїдуть сюди родичі. Якщо не приїдуть, то, звичайно, ми допоможемо з репатріацією тіла і всіма процедурами, які повинні бути виконані в цьому випадку", – каже Михайло Корда.

Нагадаємо, 17 січня у Тернополі місцевий мешканець виявив тіло невідомої молодої темношкірої дівчини на вулиці Тролейбусній. Потім він викликав "швидку" та поліцію.  Дівчину без свідомості та в стані клінічної смерті госпіталізували до медзакладу. Проте врятувати її не вдалося. Відомо, що тіло дівчини знайшли біля будинку одногрупниць, а в їхній квартирі прощальну записку. Одніє з версій було те, що потерпіла випила невідому отруту.Loading...
Loading...
Loading...