live

У Києві спіймали п'яним за кермом ексголову ДАІ

Нацполіція

Намагався сховатися від патрульної поліції

Колишнього начальника ДАІ України Олександра Єршова активісти громадської ініціативи "Pitbull Kiev" виявили п'яним за кермом. Він намагався сховатися від патрульної поліції.

Про це йдеться на сторінці "Pitbull Kiev" у Facebook.

Зазначається, що у Голосіївському районі столиці. В одному з нічних закладів, увагу активістів привернула компанія людей, які за візуальними ознаками перебували в сильному алкогольному сп'янінні.

"Не довго спостерігаючи за ними, хлопці побачили, що один з членів цієї компанії прощається з колегами і спрямовується в бік паркування. За кілька секунд чоловік сів за кермо автомобіля "Range Rover - Evoque" як потім з'ясувалося це Олександр Єршов", - йдеться у повідомленні.

Активісти негайно повідомили про це у поліцію. Чоловік на великій швидкості почав переміщатися по місту.

За словами активістів, манера їзди автомобіля була явно неадекватна, швидкість місцями перевищувала 100 кілометрів на годину і створювала не одну аварійну ситуацію.

Біля закритого котеджного містечка Єршов вийшов з машини і підійшов до активістів. "Через кілька метрів до в'їзду в закрите котеджне містечко Range Rover зупиняється. Ми гальмуємо за кілька метрів від нього. Водій, виходить з автомобіля і направляється в нашу сторону. Підійшовши до дверей водія нашої машини, похитуючись, він починає запитувати: "У чому справа?", "Хто ви?" і "Що ви тут робите?" - йдеться у повідомленні

В цей час на місце інциденту прибули співробітники поліції. Чоловік відмовився пред'являти документи, сперечався і стверджував, що за кермом була його дружина. "Починається процес затримання. Єршов чинить опір і десь близько 6-8 співробітників намагаються кілька хвилин затримати водія. Успішно. Чоловік на землі, наручники на руках", – повідомили активісти. За даними активістів, Єршов відмовився пройти тест на стан сп'яніння.

Нагадаємо, 10 грудня У Львові патрульні поліцейські затримали працівника СБУ, який перебував у стані алкогольного сп’яніння за кермом.Loading...
Loading...
Loading...