У КМДА назвали головну причину забруднення повітря у столиці

Забруднене повітря у Києві Фото з відкритих джерел

На стан повітря впливають метеорологічні умови

В Управлінні екології та природних ресурсів КМДА стверджують, що забруднення повітря у столиці відбувається через суху, безвітряну погоду та температурну інверсію.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Так, у відділі екології зазначили, що через подібні метеорологічні умови не відбувається вертикальне розсіювання зважених часток і забруднюючих речовин, які накопичуються у приземному шарі атмосфери і саме це стає причиною високого рівня забруднення повітря у Києві.

Новини за темою: Метеорологи: У Києві вперше за 139 років температура повітря у грудні сягнула +15 градусів

Також вони додають, що за прогнозами Укргідрометцентру все зміниться після випадання опадів, посиленням вітру і зниження температури.

Для того, щоб мінімізувати потрапляння шкідливих речовин з повітря в організм, фахівці радять уникати прогулянок біля автомобільних магістралей, проводити вологе прибирання та збільшити кількість споживання води.

Водночас у КМДА стверджують, що згідно даних ЦГО ім. Б. Срезневського за 16 січня 2020 року, були зафіксовані перевищення середньодобових концентрацій забруднюючих речовин діоксиду азоту та діоксиду сірки в місцях скупчення автомобільного транспорту (пл. Бессарабська, пл. Деміївська, бульвар Лесі Українки).

Відомо, що у цьому році будуть побудовані перші чотири пости моніторингу атмосферного повітря на лівому березі Києва, також розпочнеться будівництво системи хімічного очищення на сміттєспалювальному заводі "Енергія".

Новини за темою: 40 мільйонів на повітря: Київрада виділила кошти на контроль екології міста

Нагадаємо, минулого разу в Києві зафіксували підвищення рівня забруднення повітря наприкінці жовтня 2019 року, що пов'язували із метеорологічною ситуацією в місті.

Loading...