live

Ситуація в економіці паскудна, зате про себе не забули, – Іллєнко про захмарні виплати топ-посадовцям

Андрій Іллєнко Скріншот відео

Коли такі величезні виплати – це неадекватно, каже політик

В Україні падає промислове виробництво, збільшується "дірка" у бюджеті, натомість топ-посадовці починають із того, що "про себе не забули".

Про це в ефірі спецпроєкту з Юлією Литвиненко в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України VIII скликання, заступник голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Андрій Іллєнко.

Ведуча Юлія Литвиненко поцікавилася у гостя програми, чи уникне очільник уряду Олексій Гончаренко відповіді на запитання про надбавки топ-посадовцям. Андрій Іллєнко переконаний, що нічого нового прем’єр на цю тему не скаже. А назагал, каже він, тема щодо захмарних виплат може вплинути на рейтинг "Слуги народу", оскільки ця політична сила йшла до влади із гаслами, що в Україні буде народна влада тощо.

"Ми бачимо, з чого вони починають. Промислове виробництво у минулому кварталі впало на 7,5%, дірка у бюджеті була 70 млрд. Гончарук саме каже у цих "плівках", що цього року може бути вже 100 млрд. Ситуація в економіці паскудна, зате про себе не забули, з цього почали", – наголосив Андрій Іллєнко.

Гість студії продовжив: "розумієте, воно, у принципі, неадекватно, коли такі величезні виплати, але тут не настільки болісна реакція суспільства була б, якби бачили, що країна розвивається, що росте економіка. Все одно це неадекватно багато, але, принаймні, не настільки було б нахабно".

Новини за темою: "Легітимізована корупція": Гавриш заявив, що раніше держслужбовці не посміли б вимагати захмарних виплат

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Додамо, у Верховній Раді очікували звіт від Кабінету міністрів щодо надвисоких виплат посадовцям.

Більше на цю тему читайте: "Високі зарплати для чиновників і депутатів, або Виплати у конвертах?"Loading...
Loading...
Loading...