live

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх на Меморіалі Дем'янюка перемогла з новим світовим рекордом

19-річна стрибунка у висоту Ярослава Магучіх повторила рекорд України та показала найкращий результат сезону світі Портал xsport.ua

Ярослава Магучіх перевершила Юлію Левченко, повторила рекорд України та показала найкращий результат сезону у світі

Зоряна українська висотниця Ярослава Магучіх чудово розпочала зимовий сезон виступом на ХХІ Меморіалі Олексія Дем'янюка у Львові, що відбувся сьогодні, 18-го січня, в оновленому легкоатлетичному манежі стадіону "СКІФ" Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У секторі 19-річній Ярославі Магучіх протистояла чемпіонка Всесвітнеьої Універсіади-2019 Юлія Чумаченко, але вона зупинилася вже на висоті 183 см. Віце-чемпіонка світу вже стартувала з висоти 186 см і до 199 см підкорювала планку з першої спроби.

199 м – новий рекорд змагань. Попередній належав Юлії Левченко, яка в 2019 році виграла турнір з результатом 196 см.

Але Ярослава Магучіх, незважаючи на те що вже давно залишилася в секторі наодинці, вирішила не зупинятися і пішла на особистий рекорд в приміщенні – 201 см. Перша спроба була невдалою, після другої вболівальники вже радісно загули, але планка взяла паузу і зрадницьки впала, а от третя стала тріумфальною.

Тим самим Ярослава Магучіх в 19 років повторила рекорд України в приміщенні, який у 2008 році на чемпіонаті світу в Валенсії встановила Віта Паламар та оновила світовий рекорд для молоді U-20 у приміщенні.

Також Ярослава Магучіх очолила світовий топ-лист. Приємно, що на першому місці розташовується її сьогоднішній результат у Львові, а на другому – 200 см Юлії Левченко, який вона показала на турнірі "Різдвяні старти", що пройшов 11-го січня в Києві.

Нагадаємо, краще досягнення Ярослави Магучіх на відкритому повітрі – 204 см.

Додамо, що чемпіонат світу-2020 в приміщенні пройде в березні в китайському Нанкіні.

 Loading...
Loading...
Loading...