live

На Водохреща на водоймах країни чергуватиме понад три тисячі рятувальників

Фото з відкритих джерел

Рятувальники вже встигли встановити 1000 рятувальних постів на воді

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Рятувальники, водолази ДСНС та медичні працівники будуть чергувати на водоймах країни для оперативного порятунку людей у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Зокрема, на водоймах країни вже встановлено майже 1000 рятувальних постів із засобами порятунку людей на воді. Загалом, цього дня на водних об'єктах чергують понад 3 тисячі рятувальників та 590 одиниць техніки ДСНС.

Новини за темою: Обряди та традиції відзначення Водохресного Святвечора в Україні

У ДСНС стверджують, що зважаючи на відсутність криги, більшість людей вважає, що тепла зима є запорукою безпечного пірнання на Водохреще, але така думка є хибною, і рятувальники нагадують, що купання на незамерзлих водоймах потребує більшої уваги до заходів безпеки.

"Саме тому по всій країні фахівці Служби порятунку проводили напередодні інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо безпечного перебування на замерзлих річках та озерах", - розповідають у ДСНС.

Рятувальники закликали українців відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час Водохреща і в разі небезпеки негайно телефонувати до Служби порятунку за номером "101".

Раніше повідомлялося, що цьогоріч для святкування Водохреща КП "Плесо" облаштувало в межах Києва 16 локацій.

Тим часом Львівська міська рада також опублікувала список локацій, де офіційно проводитимуть Йорданські купання.Loading...
Loading...
Loading...