Меган Маркл розпустила персонал своєї британської резиденції, - ЗМІ

Герцогиня Сассекська Меган. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Попри розпуск, королівське подружжя має намір зберегти право на свою резиденцію у Британії

Дружина принца Гаррі Меган Маркл розпустила весь особистий персонал британської резиденції Frogmore Cottage. Про це повідомляє Daily Mail.
 
Як зазначається, таким чином герцогиня Сассекська продемонструвала, що не планує повертатися до Королівства. Зокрема, після розпуску персоналу, частину працівників було переведено на інші посади в приміську резиденцію британської королеви Єлизавети ІІ, а частину – зовсім звільнено з посад.
 
"Працівникам вже пропонують інші ролі в резиденції. Там постійно працює невеликий штат прислуги, що складається з одного прибиральника і керівничого будинком. Інші приходять тоді, коли потрібно. Все це стало для всіх справжнім шоком. Вони дуже пишалися тим, що працюють на них і живуть у Фрогморі", - йдеться у матеріалі.
 
До слова, попри звільнення працівників, королівське подружжя прийняло рішення про збереження права на свою резиденцію у Великобританії.
 
Зокрема, в оточені герцогів пояснили, що оскільки Меган та Гаррі планують і надалі підтримувати монархію, їхня сім’я потребує "місце, яке вони могли б назвати своїм будинком в Сполученому Королівстві".
 
Нагадаємо, нещодавно дружина британського принца Гаррі Меган Маркл, яка полетіла до Канади, не думає повертатися до Великої Британії, адже вона почувала себе там нещасною.
Loading...