live

Карасьов про еміграцію українців: Україну можуть попросити приймати біженців

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

"Колись країни ЄС по серйозному візьмуться за це питання"

Через масовий виїзд українців за кордон і депопуляцію території, країни ЄС можуть попросити Україну приймати біженців.

Про це в ефірі програми "Інтерв'ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив політолог, політтехнолог і аналітик, директор приватного підприємства "Інститут глобальних стратегій" Вадим Карасьов. 

"На цій території не буде проживати 40 мільйонів людей, і вже не проживає.  Поки що люди їдуть і сюди завозять гроші – це підтримує економічне життя. Люди привозять гроші, супермаркети працюють, і хтось каже, - "яке це зубожіння?". А зубожіння не в тому. Гроші не тут виробляються, а там, і завозяться сюди. В 2019 році ми чекаємо 14 мільярдів доларів надходжень. Потім хтось з великих скаже, - "а навіщо вам така територія?". Скажуть, - "ідіть до нас або віддайте нам, або приймайте біженців зі всіх куточків, чому вони їдуть до нас". Колись вони по серйозному візьмуться за це питання", – переконаний Карасьов.

Політолог зауважив, що через питання масової міграції біженців в Німеччину канцлер Ангела Меркель їздить до Путіна.

"Чому? Якщо лівійські та сирійські біженці попруть туди, то Меркель все – мультикультуралізм не спрацьовує. Тому потрібно якось домовлятися з Путіним, хай він домовиться з Ердоганом і можна закрити очі на те, що Сирію поділили Іран, Росія та Туреччина", – констатував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що за даними Світового банку, обсяги грошових переказів в Україну у 2018 році склали 14 мільярдів доларів. Так, Україна стала регіональним лідером у Європі та Центральній Азії за обсягами грошових переказів трудових мігрантів.

Раніше повідомляли, що У 2018 році українці привезли до України майже $11 мільярдів.Loading...
Loading...
Loading...