live

Гравець "Динамо" Олександр Караваєв про збори в Туреччині: Ми виконуємо те, що від нас вимагають

Крайній півзахисник київського "Динамо" Олександр Караваєв Портал fcdynamo.kiev.ua

Вінгер віце-чемпіонів вітчизняної Прем'єр-ліги розповів про перші дні підготовки команди до другої частини сезону

Крайній хавбек київського "Динамо" та національної збірної команди України Олександр Караваєв розповів про перші дні перебування "біло-блакитних" на навчально-тренувальному зборі в Туреччині, повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

"У перші дні працювали над тактикою. Виконували неігрові вправи: відпрацьовували відбори і вихід з оборони. Далі виконували тактичні ігрові вправи. Хороші навантаження. Ще в Києві провели бігову роботу, тут ми її теж продовжуємо, працюємо з м'ячами. Ми розвиваємо швидкісну і загальну витривалість, щоб витримувати ритм гри. Це те, що нам потрібно, ми закладаємо фундамент. Ми багато бігаємо, плюс, працюємо з м'ячем.

Всі футболісти завжди говорять, що збори сама ненависна частина роботи, так як проходять перші тренування і дуже важкі, багато бігу, чорнової роботи. Але через місяць ми наберемо потрібні кондиції і фізично будемо готові зіграти весь матч і навіть більше без проблем. Але потрібно трохи потерпіти, без цього нікуди не дітися. Ми виконуємо те, що від нас вимагають. Можна сказати, що терпимо там, де важко.

В принципі, на зборах у всіх командах, де я був, приблизно одні й ті ж завдання, просто у кожного тренера своє бачення футболу. На початку зборів хтось менше, хтось більше бігає. Бігова робота – необхідна частина, яка закладає фундамент витривалості. А тактичні вправи, вимоги в грі, звичайно ж, у кожного тренера різні, так як кожен тренер по-своєму бачить гру.

Не хочеться згадувати негативні моменти. Потрібно пережити, проаналізувати, постаратися взяти найкраще і рухатися далі. Тому що якщо зациклюватися на своїх старих помилках, то прогресу не буде, а буде тільки гірше. Потрібно виходити на поле і доводити свій клас перемогами", – розповів Олександр Караваєв.

 Loading...
Loading...
Loading...