live

Федоров розповів, коли запрацює електронна медкарта

Михайло Федоров. Фото kmu.gov.ua

До 1 квітня до eHealth підключаться заклади спеціалізованої медичної допомоги

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що йде підготовка до запровадження другої черги медичної реформи і запуску системи eHealth, яка включає у себе електронну медкарту.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Як стверджує міністр, до 1 квітня до системи підключаться заклади меддопомоги, а після цього почнуть працювати електронні направлення і електронна медична картка пацієнта.

Новини за темою: Федоров заявив, що в Кабміні вони із Гончаруком ходять "у домашньому"

"Це дозволить у подальшому запустити корисні онлайн-сервіси для громадян. Наприклад, можливість вибрати сімейного лікаря та укласти декларацію з лікарем онлайн", - пояснює він.

Федоров додає, що система eHealth відповідає стандартам захисту, адже отримала атестат відповідності комплексній системі захисту інформації.

За його словами, eHealth почала працювати 2,5 роки тому і тоді однією з головних претензій була відсутність зрозумілої та підтвердженої офіційно системи захисту даних пацієнтів, але наразі це вже виправили.

Новини за темою: Федоров розповів, хто працює і скільки заробляє у Мінцифрі

Раніше повідомлялося, що Федоров заявив про запуск мобільного додатку "Дія", який має зробити доступною цифрову освіту.Loading...
Loading...
Loading...