live

Заява про відставку оформлена згідно з Конституцією, - Гончарук

Олексій Гончарук. Фото: Фейсбук

Голова Кабміну виступив під час години запитань до уряду

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запевняє, що його заява про відставку оформлена згідно з Конституцією. Про це він заявив під час години запитань до уряду, яку транслював телеканал ZIK.

"Вона оформлена відповідно до Конституції України, написана на ім'я голови Верховної Ради. І у президента є право її внести до парламенту в будь-який момент", - зазначив він.

При цьому Гончарук пояснив, з чим пов'язане його рішення.

"Це пов'язано з тим, що ми одна команда, ми всі прийшли в парламент, у владу, змінювати країну завдяки цій людині, завдяки Володимиру Олександровичу Зеленському, ми всі його поважаємо і для нас принципово мати довіру всередині команди на сто відсотків", - заявив прем'єр-міністр.

Проте, за його словами, щодо уряду є багато маніпуляцій, мета яких - посіяти розбрат всередині команди.

"Останнім часом щодо уряду точиться велика кількість інформаційних атак, маніпуляцій. Мета цих атак і маніпуляцій - посіяти розбрат всередині команди, створити уявлення, що нібито хтось не поважає президента. Це неправда. Наша сильна позиція полягає в тому, що ми одна команда і нею і хочемо залишатися", - додав він.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Loading...