live

"Забрати будь-які сумніви довіри до президента": Гончарук пояснив, чому хоче у відставку

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук

фото - kmu.gov.ua

Гончарук запевнив, що в уряді немає корупції

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав президенту прохання про відставку для того, "щоб забрати будь-які сумніви щодо поваги та довіри до президента".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці

"Я прийшов на посаду — виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент", — написав Гончарук.

Окрім цього, прем'єр заявив, що останні 4 місяці команда президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась. І за короткий проміжок часу їй багато чого вдалося. 

Також Гончарук запевнив, що в уряді немає корупції.

"Стосовно нашої команди скажу відверто: це команда порядних людей. Саме тому я не припиню повторювати цю тезу: на топ-рівні в уряді корупції немає. Якщо якісь прояви і залишилися на нижніх рівнях, то лише тому, що ми ще не встигли до них дістатися. На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу", – додав Гончарук.

Новини за темою: У НАБУ відреагували на прослушку Гончарука

Він також заявив, що записи, які були зроблені під час наради уряду, використані для дискредитації команди Кабміну. 

"В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це неправда", – запевнив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.



Loading...
Loading...
Loading...