live

Яку роль відіграватиме Нацполіція у 2020 році

Український інститут майбутнього
Український інститут майбутнього

Незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні

Національна поліція України Фото - з відкритих джерел

Національна поліція торік відіграла одну з ключових ролей під час забезпечення демократичних президентських виборів в Україні. Які ж виклики чекають на НПУ сьогодні та що будуть реформувати?

Про це пише Український інститут майбутнього.

Цьогоріч НПУ відіграватиме ключову роль в забезпеченні громадського порядку та протидії злочинності з огляду на зростання протестного потенціалу населення як через погіршення соціально-економічної ситуації, так і в контексті можливих зрушень у врегулюванні російсько-українського конфлікту.

Минулоріч Нацполіція виступила одним із ключових інструментів забезпечення прозорих демократичних президентських та парламентських виборів.

Водночас залишаються невирішеними низка системних проблем в діяльності НПУ, що безпосередньо впливають не лише на ефективність виконання функцій поліції, але й на стан забезпечення національної безпеки держави.

Так, одним із першочергових завдань є реформа кримінального блоку та впровадження в практику інституту кримінальних проступків; підвищення безпеки дорожнього руху; впровадження моделі ILC (поліцейська діяльність керована аналітикою) SOCTA (система кримінального аналізу та загроз злочинності); створення нової системи захисту учасників кримінального процесу.Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...