Воротар збірної України з футболу Андрій Лунін дебютував у складі іспанського клубу "Ов'єдо"

Непорозуміння Андрія Луніна із захисником Алехандро Аррібасом призвело до другого голу у ворота "Ов'єдо" ua-football.com

Голкіпер збірної України починає в "Ов'єдо" з двох пропущених з трьох ударів у ствір і з грубої помилки на виході

Лише в середу, 15-го січня, воротар національної збірної України з футболу Андрій Лунін оформив свої орендні відносини з іспанським клубом "Ов'єдо", а вже наприкінці вчорашнього дня голкіпер дебютував у складі своєї нової команди. У рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії серед клубів Сегунди (другий національний дивізіон) астурійці на виїзді зустрічалися з одним із лідерів турніру, "Альмерією". Лунін вийшов у стартовому складі й відіграв повний поєдинок, що закінчився поразкою його команди з рахунком 0:2. Один із м'ячів Андрій пропустив із пенальті, а другий після грубої помилки на виході, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Треба до такого звикати. "Ов'єдо" буде аутсайдером в більшості матчів Сегунди, оскільки нова команда Луніна претендує лишень на те, аби зберегти прописку в еліті. А добра половина учасників турніру мріють і б'ються за підвищення в класі.

Відносно "Альмерії" різниця велика. Попри відсутність значної кількості ударів по площині воріт, було помітно, що суперник переважає "Ов'єдо" за рівнем гри. Лунін тримався впевнено в першому таймі. Одного разу витягнув складний удар в напрямку під дальню стійку. Пару разів зіграв на виходах, контролював роботу захисників.

Але після перерви все пішло шкереберть і Лунін, якоюсь мірою, став заручником ситуації. Але лише частково. Розберемося. При пенальті на 62-й хвилині Андрій врятувати не міг – Нуньєс пробив бездоганно. А привіз пенальті по-дурному Алехандро Аррібас – він став абсолютним антигероєм поєдинку.

Другий гол – то його непорозуміння з Луніним на 73-й хвилині. Аррібас просто не впорався з простим закиданням м'яча в зону перед штрафним майданчиком, дозволивши Нуньєсу вискочити з-за спини й заволодіти снарядом. Але… тепер уважно: Лунін теж вийшов далеко за межі штрафної зони й просто застиг на місці. Потім, коли вже суперник заволодів м'ячем, намагався кинутись йому в ноги, але легко був виключений з епізоду.

Прикрий дебют – так пише й іспанська преса: пропустив два голи з трьох ударів по воротах, розділив славу антигероя в одному з гольових епізодів і далі навряд чи буде легше.

Після цієї поразки, маючи в активі 23 очки, наразі "Ов'єдо" посідає 17-у сходинку в турнірній таблиці серед 24-х команд Сегунди.

Додамо, що в поточному сезоні-2019/2020 Андрій Лунін на клубному рівні провів у складах "Вальядоліда" та "Ов'єдо" лише три матчі.

Нагадаємо, 15-го січня пресслужба "Ов'єдо" повідомила про оренду українського воротаря мадридського "Реала" Андрія Луніна до 30-го червня 2020 року.