live

Відео дня: Гончарук залишає сесійну залу Ради під крики "Ганьба!"

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.ua

Перед цим прем'єр виступив з трибуни парламенту із короткою промовою щодо свого рішення піти у відставку

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прийшов на пленарне засідання Верховної Ради із запізненням та невдовзі покинув його під крики "Ганьба!". Трансляцію наживо вів телеканал ZIK.

Парламентарі були обурені тим, що після короткого виступу з трибуни парламенту щодо свого рішення піти у відставку Гончарук не відповів на їхні запитання. Вони зажадали від спікера негайно повернути прем'єра до зали, однак той сказав, що час для Години запитань до уряду вичерпався, і не став цього робити.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

 

Loading...