live

Україна заявила про відповідальність "верхівки" Ірану в катастрофі "МАУ"

Вадим Пристайко

Важливо чия це помилка на найвищому рівні, зазначив міністр

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна має намір домагатися визнання відповідальності "політичної верхівки" Ірану в авіакатастрофі українського літака "МАУ", який розбався 8 січня 2020 року. Про це він сказав у Верховній Раді, передає "РБК-Україна".

"Ми не йдемо на те, що якийсь конкретний солдат натиснув на кнопку. Нам цього недостатньо. Не про солдата йде розмова, а про всю команду, хто дозволив збити. Чия це помилка на найвищому рівні... Заради життя, заради пам'яті іранських громадян іранський уряд має провести це розслідування і притягнути до відповідальності винних", - заявив голова МЗС.

Нагадаємо, 8 січня в Тегерані розбився літак української авіакомпанії "МАУ" зі 176 особами на борту, що загинули. Серед загиблих - 11 громадян України.

Вранці 11 січня Іран визнав, що випадково збив український пасажирський літак "МАУ", прийнявши за "ворожу ціль".

Сьогодні міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що офіційний представник Ірану приїде до України наступного тижня для надання офіційних роз'яснень щодо катастрофи українського літака "МАУ", який розбився поблизу Тегерану. 

Loading...