live

У столиці правоохоронці викрили підпільний "дитячий садочок"

У закладі незаконно утримували 11 малолітніх дітей

Підпільний дитячий садочок у Києві Національна поліція Києва

Столичні правоохоронці проводять перевірку за фактом незаконного утримання малолітніх дітей у "дитячому садочку", що функціонував без необхідних дозвільних документів та не відповідав санітарно-гігієнічним вимогам. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Києва.

Згідно з інформацією, до правоохоронців надійшла анонімна інформація про те, що в приватному будинку на вулиці Достоєвського незаконно функціонує дитячий садочок, де утримують більше 10 дітей.

Як зазначається, за зазначеною адресою виїхали представники правохоронних органів, які виявили на місці 11 малолітніх осіб. Діти в цей момент перебували на вулиці, а чоловік, який знаходився поруч, при появі правоохоронців одразу завів їх до будинку та від спілкування відмовився.

Підпільний дитячий садочок у Києві Національна поліція Києва

Згодом працівники поліції через невідкладний обшук потрапили всередину, де окрім чоловіка виявили ще двох жінок, які не мали жодного відношення до малолітніх. Було встановлено, що перебування дітей в цьому приміщенні становить для них небезпеку через недотримання санітарно-гігієнічних вимог, відсутність відповідної пожежної безпеки, невідповідність норм харчування.

Малолітніх дітей передали батькам, яких викликали на місце для з’ясування обставин. У подальшому працівники сектору ювенальної превенції перевірять вказані родини з метою встановити причини, які штовхають батьків залишати своїх дітей в невідповідних для цього умовах.

Підпільний дитячий садочок у Києві Національна поліція Києва

За вказаним фактом  розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу, що передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.

Нагадаємо, у місті Бровари Київської області в одній із загальноосвітніх шкіл невідомий розпилив сльозогінний газ, внаслідок чого з навчального приміщення фахівці ДСНС евакуювали 1701 учня і 99 вчителів. Loading...
Loading...
Loading...