live

У США чоловіка звинуватили у вбивстві через помилку GPS

фото - скріншот

Через підозри у вбивстві і ув'язнення хлопець втратив роботу

Житель американського штату Арізона Хорхе Моліна був заарештований і звинувачений у вбивстві, якого він не скоював, через GPS-трекер Google. Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що 23-річного хлопця заарештували просто на робочому місці в грудні 2018 року у справі про вбивство 29-річного Джозефа Найта. Моліна провів за ґратами шість днів. 

Підозрюваного звільнили завдяки прокурорам, які побачили невідповідності його алібі і GPS-даних про його місцезнаходження.

Поліцейські запідозрили Моліну у вбивстві після того, як Google, відповідаючи на запит правоохоронців, надав їм чотири акаунти, зареєстровані поруч з місцем злочину. Один з акаунтів належав Хорхе.

Проти хлопця зіграло ще й те, що недалеко від місця вбивства свідки бачили автомобіль Honda білого кольору. Біла Honda є і в Моліни. Ґрунтуючись на таких доказах, поліцейські заарештували молодого чоловіка. Вже пізніше з'ясувалося, що Моліна не винен - ​​GPS-трекер помилився. Через підозри у вбивстві і ув'язнення хлопець втратив роботу.

В кінці минулого року колишній підозрюваний подав позов до поліцейських на 1,5 мільйона доларів.

Раніше повідомлялося, що додаток Google Maps допоміг виявити рештки чоловіка, який зник 20 років тому.Loading...
Loading...
Loading...