live

У Раді зареєстровано постанову про звільнення Бабак

Альона Бабак. Фото samopomich.ua

Постанову зареєстрував народний депутат та голова комітету з питань організації державної влади Андрій Клочко

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2767 про звільнення Альони Бабак з посади Міністра розвитку громад та територій України. Про це йдеться на сайті парламенту.

Як зазначається у постанові, комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України звільнити Бабак Альону Валеріївну з посади Міністра розвитку громад та територій України. Також Комітет, з огляду на положення частини другої статті 18 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" та пункту 1 частини першої статті 15 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" доручив народним депутатам України – членам Комітету розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект Постанови про звільнення Бабак А.В. з посади Міністра розвитку громад та територій України та рекомендує Верховній Раді України прийняти цей проект Постанови в цілому.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 17 січня, Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав рішення щодо звільнення з посади за власним бажанням міністра розвитку громад і територій Альони Бабак.

Бабак працює в уряді Олексія Гончарука з кінця серпня 2019 року, коли був сформований новий Кабінет міністрів за результатами перемоги партії "Слуга народу" на позачергових виборах, представники якої склали так звану монобільшість. Бабак була нардепом 8 скликання від "Самопомочі".

Раніше повідомлялося, що одним з міністрів, які можуть бути відправлені у відставку найближчим часом, може стати Альона Бабак, яка відповідає в уряді за регіональний розвиток і будівництво. Причина - незадовільні результати роботи.

За чотири місяці на посаді ввірене їй міністерство особливих досягнень не показало, і замість того, щоб зосередитися на основних повноваження відомства - децентралізації, Бабак переважно займалася будівельною сферою.Loading...
Loading...
Loading...