live

У Парижі туристи не змогли потрапити до Лувру: Музей зачинили через протести

Музей вперше зачинили від початку протестів у грудні минулого року

Мітингувальники біля Лувра Associated Press News

Всесвітньо відомий музей Лувр вперше зачинив свої двері для відвідувачів за час масових протестів, що охопили країну з  грудня 2019 року. Про це повідомляє АР

Згідно з повідомленням, у п'ятницю, 17 січня, паризький музей Лувр був зачинений, коли десятки протестувальників перекрили вхід, щоб викрити плани французького уряду щодо капітальних змін пенсійної системи. Таким чином, музей закрив виставку Леонардо да Вінчі, що відзначає 500-річчя зі дня смерті італійського майстра.

Як зазначається, кілька десятків протестувальників, зокрема деякі працівники Лувра, влаштували демонстрацію після звернення декількох лівих профспілок проти запланованих змін президента Емманюеля Макрона до пенсійної системи, які, за їхніми словами, "знизять пенсію кожному".

Відомо, що  деякі протестуючі співали "Мона Ліза страйкує, Леонардо страйкує". Вперше від початку протестного руху у грудні минулого року виставки Лувра були повністю зачинені. Щодня музей відвідує близько 30 тис. людей.

Нагадаємо, у суботу, 11 грудня, глава уряду Франції Едуард Філіп заявив про готовність тимчасово відмовитися від підвищення пенсійного віку з 62 до 64 років. Таким рішенням місцева влада прагне повернути підтримку профспілок.Loading...
Loading...
Loading...