live

У комітеті Ради розповіли, коли ухвалять закон про медіа

Микита Потураєв/radiosvoboda.org

Закон може бути ухвалено у лютому

Профільний парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики за результатами розгляду рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про медіа, а заступник голови комітету Микита Потураєв розповів, коли ймовірно це відбудеться. Про це повідомляє РБК-Україна.

На питання про терміни ухвалення законопроєкту, нардеп відповів:

"Я добре оцінюю. Це лютий, я сподіваюсь", - сказав Потураєв.

Зауважимо, що такий коментар нардеп дав після того, як стало відомо, що комітет Ради рекомендував парламенту ухвалити закон про медіа.

Новини за темою: Людина опозиційних поглядів буде позбавлена можливості говорити, – у Києві протестують проти закону про медіа

Нагадаємо, 17 січня міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський та його перший заступник Анатолій Максимчук презентували законопроєкт про протидію дезінформації.

Як повідомляли раніше, у грудні 2019 року міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію перебуває на фінальній стадії розробки та майже готовий для представлення до другого етапу обговорення.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Незважаючи на протести, "Слуги народу" проголосували за диктаторський закон про медіа

Раніше повідомлялося, що Міністерство культури, молоді та спорту розглядає можливість запровадження посади омбудсмена з питань інформації, який протидіятиме дезінформації.

Новини за темою: Наташа Влащенко: Законопроєкт про дезінформацію – це спроба накинути зашморг на шию ЗМІLoading...
Loading...
Loading...